Już wkrótce, bo 8 czerwca odbędzie się wspaniałe wydarzenie „Spotkanie na wzgórzu – Bolesław Chrobry wita Ottona III”. Stowarzyszenie Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom zapraszają na tę imprezę, która odbędzie się 8 czerwca 2019 r., w parku Huta, przy ul. Sobieskiego.
Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Szprotawy Mirosław Gąsik. Nasza Fundacja Spełnienie jest jednym ze współorganizatorów tego wydarzenia wraz z: Zakładami Usługowymi Zachód Poznań Sp. z o.o., Towarzystwem Bory Dolnośląskie,  Małomickim Podziemiem – Stowarzyszeniem Eksploracyjno- Historycznym, SP 2 w Szprotawie oraz Watahą Hedeby Zielona Góra.  Na naszym stoisku zabawy, warsztaty – będzie ciekawie i kreatywnie, malowanie buziek, a poprzez zakup pyszności będzie można wesprzeć naszą zbiórkę na kolonię!