Serdecznie zapraszamy mieszkańców Szprotawy, do wzięcia udziału w grach i zabawach, dnia 15.09.2019 od godz 16:00, które odbędą się podczas finału malowania historycznego muralu przez mieszkańców i wolontariuszy Fundacji Spełnienie w miejskim parku od ul. Kochanowskiego ( kierunek basen miejski).

Podczas 3-dniowego malowania muralu zostaną przeprowadzone warsztaty pod okiem Dariusza Paczkowskiego z Fundacji Klamra. Działania w ramach projektu “zaSZTUKAJ” – Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2019, zrealizowany prze Fundację Spełnienie we współpracy ze Szprotawskim Domem Kultury oraz Zakładami Usługowymi Zachód Sp. z o.o. Dofinansowano ze Środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2019.

Mural dla Szprotawy